| Zambaretu1 a întrebat:

Am doua alunite, una pe obraz si una langa nas. Si nu-mi plac. Daca ma duc la dermatolog, sau undeva unde-ti scot alunitele. Raman semne? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Hmm, eu zic sa le lasi unde sunt, am o prietena care si-a operat la gat un sir de alunite si acum s-a cam agravat si i s-a invinetit portiunea aceea de piele...

| FrateleAndrei a răspuns:

Mai bine lasa-le asa.

| Budishtyan_Kristina_1999 a răspuns:

Eu zicsa le lasi, fiindca bunica mea si-a facut operatie la obraz din aceasta pricina, si acum are probleme cu ochiul nu i poate deschide si totul din cauza alunei.Mai bine lasa-le cum sunt.rolling on the floor