| anonim_4396 a întrebat:

Am dureri abdominale,nu stiu sigur unde sunt localizate pentru ca le resimt foarte puțin, am stari de greață si un discomfort la stomac(nu sunt însărcinată pentru ca am 2 teste negative si menstruatie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Poate ai facut o toxiinfectie alimentară sau o gastrita, mai bine mergi la medicul de familie pentru un consult.

| anarosca78 a răspuns (pentru Freya1):

E in vacanta pana marti, acum nu mai am nimic momentan, am cerut aici o părere poate stie cineva care a mai pățit

| Freya1 a răspuns (pentru anarosca78):

Ia un controloc până una alta.

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Apeleaza la un specialist.

| Goete a răspuns:

Fa treaba mare

| anarosca78 a răspuns (pentru Goete):

Nu am treaba cu scaunul, e ok. oricum durerile sunt de câteva zile

| Goete a răspuns (pentru anarosca78):

Atunci ramane varianta cu medicul.
Daca e ca in Spania, vorbesti la telefon cu el, ca asa neglijati ca acum cu Coronavirusul, n-au fost niciodata bolnavii

| Educatiasexuala a răspuns:

Vel mai probabil este de la menstruație, si că ai crampe intense. Încearcă să pui ce va cald pe burtă, si să iei un analgezic? /Dr. Beatrice

| anarosca78 a răspuns (pentru Educatiasexuala):

Am terminat menstruatia acum 10 zile