| iyony19 a întrebat:

Am facut infectie la masea, si medicul stomatolog mi-a deschis canalele de la masea pentru a drena puroiul. CAT TIMP TREBUIE SA PUN VATA IN GAURA PRODUSA DE DESCHIDEREA CANALULUI CAND MANANC, STIE CINEVA, PANA SE DRENEAZA TOT PUROIUL?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rigo23 a răspuns:

Salut! Daca el a drenat puroiul si a zis sa lasi vata acolo, o lasi acolo. Faci ce iti zice el, si eu am avut la fel ca tine si mi-a zis sa o las pana cand revin iar la el asta fiind in 2 zile. Si nu am scos vata de acolo sau altceva si nici nu am mancat in partea aia.