| catalush11 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri urgente va rog! La o masea mi-a scos nervul si mi-a lasat-o fara pansament pentru ca la baza dintelui am puroi si mi-a eliberat si canalele ca sa iasa acel puroi. Deci, maseaua are o foarte mare gaura ( pana la canale) si imi iese mereu infectie de acolo! Cand mananc trebuie sa imi pun vata, sa nu intre nimic acolo, dar acum cand imi pun vata si imping cu limba mi se misca ceva (cred ca radacina maselei) sau ceva de genul, dar simt cum se misca, iar partea de sus a maselei, nu se misca deloc. La dentist mai am programare dabia luni sad Oare imi cade? Sau pur si simplu este de la infectie? Si mi-a eliberat canalele de luni (azi e miercuri) si inca nu mi s-a desumflat apcesul sad Este doar o chestie de durata? Va rog, ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Apcesul poate dura si o saptamana :/, nu am fost niciodata la medic, dar mna...