| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o programare online, la medic. Acolo zice ca trebuie sa astept pana ma contacteaza cineva. Stiti cumva cat ar dura asta? Gen ore, zile, saptamani...etc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Daca nu ti s-a dat o data si ora exacta la care sa te prezinti la medic nu ai facut inca o programare.
Nu au perfectionat platforma online astfel incat ca programarile sa se faca automat si de aceea au spus ca te vor contacta ei. Probabil te vor contacta pentru a face acea programare in cursul zilei de azi sau de maine.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ai făcut programarea? Te-ai înregistrat? Dacă zice să aștepți, așteaptă. De la o oră în sus.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ar fi ore.