| anonim_4396 a întrebat:

Am facut operatie de tiroida si acum sunt hipo. Am tensiunea si ritmul batailor inimii mici. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Ai putea urma un tratament cu ceai naturist pentru reglarea tensiunii. Iti recomand ceaiul de pe siteul http://www.tratament-naturist.com.ro/......i-Naturist

| maria a răspuns:

Sa mergeti cat mai curand la medicul endocrinolog,
care v-a recomndat tratamentul dupa operatie.
Sa va faceti analize complete si sa luati unele medicamente care sa va stabilizeze tensiunea arteriala, cele date prin reteta de specialist, deci sa va mobilizati si sa mergeti la medic cat mai curand.Viata dumneavoastra e importanta, deci programati-va la medic cat mai curand, in ciuda unui program aglomerat la serviciu sau acasa, a multor griji si probleme personale, in ciuda crizei, sa va faceti timp pentru a va simti mai bine, unele medicamente sunt compensate.Sanatate multa.