| dislike a întrebat:

Am facut recent un cotrol la creier mai precis encefalograma.Mi-a iesit ca am fluid pe partea dreapta la creier.As vrea sa stiu din ce cauza poate aparea aceasta si care sunt consecintele daca nu este tratata.
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 2749764830 a răspuns:

Eu am avut un vecin care a avut problema ta. El s-a dus la Timisoara si s-a operat cu laserul, acuma este din nou sanatos si fericit. Iti sugerez sa faci si tu asta, lasa frica viata este mai importanta. Vreau sa specific ca asra u s-a intamplat acum o luna. Bafta!

1 răspuns:
| dislike explică:

Mersi esti singurul care a raspuns deci ai funda