| nuam a întrebat:

Am fire albe inca de pe la 15 ani si acum la 18 sau inmultit foarte tare.Ati mai intalnit asa ceva la varsta asta? O fi din cauza stresului? Mi se intampla sa ma stresez aproape din orice si sa ma tot gandesc la acel lucru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

E din cauza lipsei complexului de B-uri(vitaminele din gama B)

| ingerpufos a răspuns:

Eu sincer cred ca este doar din cauza stresului...

| Stefan_Benchea_1993 a răspuns:

Eu iti sugerez sa vizitezi un doctor si eu am probleme cu chestia asta!