| tonyc7 a întrebat:

Aparitia si inmultirea firelor albe in cap, de la varste foarte timpurii (30 si ceva de ani, chiar 20 si ceva de ani), e un motiv serios de frustrare pentru barbatii in cauza?
Credeti ca in sinea lor le e ciuda de acest lucru, mai ales cand vad in jurul lor ca majoritatea celorlalti barbati de seama lor (sau chiar si mai mari de varsta) au in continuare parul negru, tineresc, lipsit de fire albe?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și vecinul meu, trecut de 65 de ani e brunet. Se vopseste constant, mai ceva decât nevastă-sa. Niciodată nu lasă să-i scape un fir alb. ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc o problema, că se poate vopsi, o problema este când cade și nu mai creste