| Cr7adi a întrebat:

Am folosit danabol 5 zile cate 10 mg pe zi, iar dupa aceea am observat ca mi-a scazut testosteronul.Parca si testiculul stang mi s-a micsorat, si am slabit 2 kg,acum simt ceva furnicaturi la testicule, asta ar insemna refacerea testosteronului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dragoslav a răspuns:

Cel mai probabil este vorba despre afectiuni care nu au legatura cu Danabol. In primul rand, Danabol CRESTE pofta sexuala, in al doilea rand de la el nu se slabeste, ci din contra, deoarece el provoaca retentie de apa si cresterea apetitului pentru mancare. Iar doza luata si perioada, exclud efectele secundare.

| cobra15 a răspuns:

Nu, nu simti nimic in momentul in care se produce testosteronul in testicule, acele furnicaturi pot fi din alte cauze