| Cr7adi a întrebat:

Am folosit danabol 6 zile 10 mg pe zi iar acum simt cum mi se reface testosteronul, adica simt cum lucra testicule, acesta este sintomul refacerii testosteronului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| asdasdsada a răspuns:

Si eu iau danabol si sunt foarte curios tu ai dat jos din masa dupa ce ai incetat sa il mai iei?

| oHarryo a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa simti nimic in momentul refacerii testosteronului, depinde ce simti tu, dar nu nu acesta e simptomul.

| Dragoslav a răspuns:

6 zile si 10mg/zi nu inseamna nimic in materie de efecte secundare. Doza minima la care Danabol isi face efectul este de 20mg/zi iar o perioada in care ar fi posibil sa vezi efectele secundare ar fi de 14 zile.

| cobra15 a răspuns:

Nu, nu simti nimic in momentul in care testiculele reincep productia de testosteron

| คภ๔гєเ a răspuns:

Da. Nu iti face grijiwinking Funda?

| Cr7adi explică (pentru คภ๔гєเ):

Mai astept raspunsuri