| Prezidentul a întrebat:

Am folosit Visine clasic, dar am observat ca imi "usuca" ochii. Ce imi recomandati pentru a acea ochii "curati" dar in acelasi timp si aposi (sa nu fie uscati)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Lacrimi artificiale de la farmacie.

| Prezidentul explică (pentru Mariuca_Maria_1974):

Multumesc. Poate creea dependenta?