| freakdadisk93 a întrebat:

Am fost diagnosticat cu anxietate de anticipatie, caracter instabil/anxios, posibil bloc de panica... ceea ce ma deranjeaza e repiratia ingreunata simt ca un fior in plamani cand inspir...din toata investigatiile care le-am facut la anxietate am ajuns(nu cred ca de la o gastrita antr sau o bila lenesa poate duce la asa ceva) si as vreau sa stiu ce inseamna aplazia sinusurilor frontale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Imi doresc sa te pui pe picioare.Ai nevoie de un nou inceput.Numai bine! Succes!

| Cocochannel a răspuns:

Aplazia este dezvoltarea defectuoasa a unui tesut sau a unui organ, in cazul tau a sinusurilor frontale. Scrie mai clar care e problema cu bila si cu gastrita.Multa sanatate si...curaj! happy

| freakdadisk93 explică:

Cu bila si gastrita mi lea gasit un doctor.am luat tratament pentru ele.am ramas cu starea asta de respiratie grea.am fost azi la un doctor homeopat m-a dezbracat tot ma ciocanit peste tot ma ascultat... mi-a pus diagnostic de distonie neurovegetativa! e la fel ca anxietatea sau e diferit? si ca tratament mi-a dat niste tubulete cu niste bilute de tinut sub limba din diferite plante, a zis ca in 2 saptamani se va cunoaste un rezultat pozitiv...se vindeca chestia asta?