| labilagrey a întrebat:

Am fost operata acum 3 saptamani de apendicita si as vrea sa stiu daca pot sa mananc lubenita si cat de mult daca pot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| razvangabriel96 a răspuns:

laughing si eu tot acum trei saptamani am fost operat de apendicita.eu dupa o saptamana mancam orice, am mancat fructe si multe alte chestii si nu am avut nimic poti sa si bei alcool daca vrei eu am baut nu o sa patesti nimi testat 100% funda?

1 răspuns:
| RazerAbyssus a răspuns:

Lubenita rolling on the floor))))) hahahaha