| Stitch92 a întrebat:

Am fost plecat 3 zile la un prieten si cand m-am intors am observat pe corp (maini, picioare, spate) ca mi-au aparut blande care ma mananca.
As putea crede ca au aparut din cauza apei (am baut foarte multa) deoarece de fiecare data cand am plecat undeva si am baut o altfel de apa am patit la fel.
Mentionez ca am 17 ani.
http://postimg.org/image/h65jfjend/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, cel mai probabil, este vorba de urticarie ( un soi de alergie )!
În cazul tău, o faci atunci când "schimbi" apa.

Toate cele bune.