| Ben's_Gabriel_1995 a întrebat:

de o luni de zile imi apar niste blande care se aseamana cu niste urzicaturi.dimineata cand ma trezesc imi apar pe maini si pe picioare iar seara imi dispar dupa maini si imi apar pe picioare si spate. oare din ce cauza? Multumesc anticipat va rog raspundeti-mi urgent ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NoooooNaMe a răspuns:

Mai bine ai face un control medical deoarece raspunsurile noastre s-ar putea sa nu fie folositoare, de aceea un medic s-ar putea sa-ti prescrie un tratament sau ceva si te vei face bine.