| RoxanaRoxi555 a întrebat:

Am greţuri,ameteli, menstruaţia nu mi-a venit luna asta, sunt sensibila la mirosuri si eu cu iubitul meu am avut contact sexual neprotejat si cred ca sunt însărcinată e posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi? Eu cred ca sigur esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este posibil, odata ce ai avut sex neprotejat.
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa un test de sarcina și afli

| siriusblack98 a răspuns:

99,99% a new bebe loading

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns:

Da, daca faci sex nepotejat este posibil sa ramai insarcinata.

| Standt a răspuns:

Posibil? Sigur!

| Ghostxs a răspuns:

Pai cam astea sunt simptomele atunci cand esti insarcinata, stiind ca ai facut sex neprotejat. Du-te la farmacie si cumpara un test de sarcina.