| PumpkinDoll a întrebat:

Am in ambele colturi ale gurii,pe langa nas putin si mai jos de frunte niste pete rosii si dupa ce fac baie mi se intareste pielea in locurile respective si se decojeste,cand am fost la dermatolog mi-a spus ca e dermatita(nu mai tin minte exact de care)mi-a dat un travocort dar degeaba, nu stiti ce as putea sa mai incerc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Da, ai putea sa te mai duci odata la doctor si sa ii spui ca, ce ti-a dat nu a mers
daca ce iti da din nou, iar nu merge, mergi la alt doctor

| AlexSalling a răspuns:

Nu-s zabale? Orice ar fi, foloseste crema de galbenele. Iti va trece.

| PumpkinDoll explică (pentru AlexSalling):

Nu-s zabalute, la zabalute te doare gura cand o deschizi, la mine e pe langa gura intins

| AlexSalling a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ziftode are dreptate.