| DenisIonut01 a întrebat:

Am inghitit putina glicerina are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai inghitit glicerina farmaceutica nu vei avea probleme!--- daca, insa, ai inghitit un antigel care contine glicerina, trebuie sa mergi la urgente caci este pericol de blocaj renal.

5 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Nu, daca este glicerina de la farmacie dar sa nu se mai repete

| TommyMiller a răspuns:

Daca nu era nitro...stai linistit. Daca era nitroglicerina ai grija cand cobori scarile, sa nu te zdruncini prea tare ca faci POC!

| andreift9 a răspuns:

O sa mori in maxim 2 ore

| Heys a răspuns:

Daca inhiteai nitro glicerina nu mai faceai sex ca te zzgaltiai prea rau
laughing

| vSorin a răspuns:

Nu, dar nu o mai face happy