| lmsps123 a întrebat:

Am inhalat din greșeală niște fum de la petarde, ce se poate întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu se intampla nimic.
Cauta sa nu mai inhalezi fum si daca nu ai probleme de sanatate, nu cred ca vor fi probleme happy
Esti alergic/astmatic? daca nu esti, nu iti face griji.
Sarbatori fericite happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic, e ca si cum ai intreba daca mori din cauza faptului ca ai stat in fum de tigara laughing.

| liviu890 a răspuns:

Aoleo frate. Iti faci prea multe griji. Nu ti se intampla nimic!

| Al3xXXxx a răspuns:

Nu sta pe langa foc, posibil sa explodezi din cauza inhalarii.