| Irinka a întrebat:

Am inteles ca sunt pastile pentru a mari sinii.cum se numesc? si la ce pret ajung? se vind fara prescriptia medicului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

De acord cu Adiutu. Cel de sus te-a lasat cum a vrut.
Daca iti vei lua acele pastele si vei avea niste probleme de sanatate vei spune: "Doamne cu ce am gresit". Eu stiu cum este.
Mai degraba stai cuminte ca iti sta mai bine asa. La o femeie nu conteaza doar corpul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerca le si pe langa banii dati degeaba te mai alegi si cu probleme de stomac sau ficat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista diverse metode de a mari sanii, da-mi un mesaj

| Demonull a răspuns:

Femeile..mereu nemultimite de cum arata.De ce nu -i lasi cum ii da Cel de sus?