| MoonLight a întrebat:

Am junghiuri puternice in spate! Durerile se manifesta aproximativ de zona omoplatilor mai precis in zona plamanilor. Primele dureri de tipul acesta le-am avut din cauza unei raceli puternice, dar au trecut. Acum iar au aparut si nu sunt racita. Sunt aceleasi dureri! Ce pot face? Nu ma luati cu medicul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai o viroză pulmonară.
Consultă medicul de familie.
Sănătate.
Pa, pa.

| Avatar001 a răspuns:

Du-te la doctor nu mai astepta atit.

| venusdoom a răspuns:

Imi pare rau, dar nu e alta solutie. dar lasa ma sa te intreb : de ce crezi ca e cineva pe TPU care stie mai multe decat un doctor?

Răspuns utilizator avertizat
| Raducu1 a răspuns:

Pai alta solutie in afara de MEDIC nu exista, ori e de la plamani, dar exista si posibilitatea sa fie de la coloana(dar putin probabila).