| Cool_Andy_1990 a întrebat:

Am luat de curand o crema...Gheara Diavolului, antiimflamatoare din cate stiu pentru piept, am avut niste dureri de piept in urma unei accidentari de o bara de fier prin ciocnire si as vrea sa stiu daca e buna pentru piept? de folosit.e ceva rau
grav? adica pielea de pe piept e subtire si ma gandesc ca Raspundeti-mi voi va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabrielaBtw a răspuns:

Eu zic sa consulti un doctor sau o farmacista

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Este buna dar ca si orice remediu natural trebuie sa te ti de el si sa te dai regulat cu crema