| roormaf12 a întrebat:

Cate kg are bara de impins la piept? Cea cu capatul mai gros, nu subtire.

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

O bara olimpica are 20kg.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Bara de impins la piept? doar atat? nu merge si la umeri, geno, indreptari, ramat, flexii la biceps, extensii la triceps cu ea? draci, trebuie sa fac doar 1 exercitiu de acum, daca zici tu.

se numeste bara olimpica si are 20-22 kg, depinde de modelul ei, dar in proportie de 90% e de 20 de kg

| suculete12 a răspuns:

Se numeste bara olimpica si are 20kg happy

| ggghhghgh a răspuns:

20 de kg stiu ca are bara de impins la piept fara kg pe ea. Funda?