| anonim_4396 a întrebat:

Am luat din greseala 6 aspirine, o sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Fiind analgezic nu vad sa patesti ceva.

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

One does not simply swallow 6 aspirins...

| positivity a răspuns:

Având în vedere că eu am luat mai mult de 20 pastile într-o zi, toate fiind doar aspirine şi paracetamol, şi nu am pățit nimic, nici tu nu cred că vei păți nimic.
Totuși nu mai lua atât de multe pastile, am citit undeva că de la prea multe aspirine luate aiurea, poți face hemoragie digestivă.
http://www.7est.ro/......upa-ureche
De-acum ai grijă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din greseala zici?laughing

| facepalmlol a răspuns:

Din greseala? Sa nu-mi zici ca ti-a alunecat pumnul pe gat...

| anonim_4396 explică (pentru facepalmlol):

Iti zic

| ovidiu8msn a răspuns:

Tu iei madicamente la gramaj? Era oferta la faracie banuiesc. 1 aspirinsa +5 gratis. In orce caz nu o sa patesti nimic...cred. Daca maine mai esti in viata inseamna ca ai scapat.laughing

| Alecsandra95 a răspuns:

Nu ma patesti nimic. happy
- dar cum ai luat 5 pastile din greseala? :O in fineoh go on. chiar nu patesti nimic. - parerea mea. laughing

| Alexis333 a răspuns:

Da, o sa ti se umfle capul, iar vaginul o sa faca o comoduoziditate si o sa erupa ca vulcanii din japonia. Apoi o sa te faci cat o balena si o sa vomiti matele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?