| xitz a întrebat:

Am luat paduchi jucandu-ma cu niste copii. Am inceput sa ma dau cu gaz lampant. Intrebare: aud ouale de paduchi cum pocnesc in cap; ei atunci se nasc sau mor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca ouale pusca atunci se vor naste...cumpara de la farmacie sampon Paranix si vei scapa definitiv de ei

| xitz explică (pentru mona):

Am luat si nu a fost bun de nimic. Sper sa nu fie nevoie sa ma tund cheala...

1 răspuns: