| combativul a întrebat:

Am mai intrebat odata si nu am primit inca un raspuns. Caut o fundatie, o asociatie care ar putea sa faca un caz popular, sa ajutam o persoana care are nevoie de un transplant. Cunoaste careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Contacteaza telefonic cele doua asociatii:
https://www.sperantapentruromania.ro/
https://fundatiamereuaproape.ro/

Sanatate!

| Sekim a răspuns:

Nu exista o asemenea fundatie care sa promoveze un singur caz. Fundatiile existente incearca sa ajute pe toata lumea cu o anumita problema comuna. Daca vrei sa ajuti o anumita persoana, poti pune pe Facebook, acolo am vazut de multe ori ca oamenii se ajuta.