| baiatulxboyx a întrebat:

Am mancat la 6 jumate jumatate de baton fitness cu ciocolata ( 50 de kcal). Cura de slabire nu tin, vreau doar sa stiu daca o sa ma ingrase?:-ss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma da sunteti culmea! tineti evidenta la orice acum? :.bun ma, te ingrasi si cu 10 flotari slabesti la loc!

| Psihiatra a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci astfel de griji...
Mai ales daca a fost jumatate de baton.Eu am mancat si la 3 dimineata, si nu doar o jumatate de baton fitness.Din atat nu te ingrasi, stai linistit.O mica abatere de la "meniul" zilnic nu face rau

| Loly a răspuns:

Ba da.de la jumate de baton de ciocolata te ingrasi vreo 40 de kg. Iti dai seama ce se intampla daca mancai tot batonul? Te faceai obeza. laughing
Doamne omule ce disperate sunt unele sa fie slabe.Si eu sunt fata dar niciodata nu am facut asa.

| ruru_2913 a răspuns:

Buna.nu te tei ingrasa doar de la atata.stai linistit

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

In nici un caz, mai ales ca e fitness si l-ai mancat destul de devreme.

| hannibal a răspuns:

Nu o sa te ingrase un baton de ciocolata, daca il mancai pe la 10 poate dar asa in nici un caz

| Badboy_5207 a răspuns:

Nu lol