| georgia123 a întrebat:

Am mereu mainile si picioarele reci. Mai are cineva problema asta? ce ati facut pentru a remedia? De fapt fac parte din doua extreme... ori imi transpira mainile ori sunt reci bocna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si eu patesc asta. Am mereu sosete iar mainile sunt ok daca sunt imbracata adecvat temperaturii din camera.

| Violleta2022 a răspuns:

Problema este circulatorie si se poate rezolva doar cu mult sport, ca sa se puna in miscare circulatia sanguina si in timp, sa se regleze.

| chazz a răspuns:

Gingko biloba capsule sa intrebi la farmacie happy si un stil de viata cat mai sanatos!