| Carla01 a întrebat:

De ce am mereu mâinile şi picioarele reci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Glimoire a răspuns:

Pentru ca ai nevoie de un partener cu suflet cald sa te dezghete. happy

| AnAwesomeName a răspuns:

Ai circulatia sangelui proasta adica nu ajunge suficient sange la extremitati... nu este foarte grav in general dar nu ar fi rau sa te duci la medicul de familie eventual sa iti dea ceva medicament care sa te ajute cu circulatia. Acum cauzele pot fi diverse si nu ai cum sa stii fara un consult medical. Depinde acum si de cat de grava e problema. Asta numai tu stii.