| Bastet a întrebat:

De ce am mainile si picioarele reci mereu? cum as putea scapa de aceasta problema?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Ete da, stai linistitalaughingasa sunt unele persoane, nu ai de ce sa ti faci probleme, de scapat nu ai cum scapa, dar nu cred ca te deramjeaza asa rau, sunt unele persoane carora le transpira mainile fffff rau si cred ca acelea sunt deranjatepuppy dog eyeste pup

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Aveti o circulatie dificitara la nivelul vaselor de sange periferice.Aceasta afectiune se trateaza cu medicamente de sinteza. Un remediu natural este medicamentul ''Gingo Biloba '', care poate fi administrat cu aprobarea medicului cardiolog care in mod evident va face toate investigatiile ce se impun.

| ktalyn178 a răspuns:

E problema de circulatia sangelui.
Incearca sa faci miscare. Sa pui sangele in miscare, si o sa vezi ca te simti mai bine happy

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Prob; leme cu circulatia

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Aia care a primit funda...nu iti mai da cu parerea unde nu te pricepi...nu are circulatia buna

| r4uL a răspuns:

Sa bei Fervex si sa stai Imbracat/a. Dar in general daca patesti asa cred ca este asa din nastere. Nai ce sa faci tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa fumatul.si cauta sa slabesti.prin sport.

| NinaY a răspuns:

Bei un pahar cu vin rosu.acesta pune sangele in miscare:X

| amoremioX a răspuns:

Ai probleme cu circulatia periferica.si eu am dar nu e un motiv de ingrijorare

| dianaxD a răspuns:

Probabil din cauza circulatie sangelui.Nu iti circula foarte rece si atunci esti mai rece.Ai aceeasi problema cu a mea.Pai trebuia tot timpul sa te imbraci bine.de ex manusi si sosete mai groase.bafta!:]

saionara;;]

| badicalavinia a răspuns:

Aici nu e vorba de manusi si sosete.si eu am avut probleme de genu dar aveam picioarele si mainile reci cu vara cu iarna.Pana anul trecut cand cineva mi-a recomandat ginko biloba bio care pune in miscare vasele sanguine capilare si cele cerebrale. mi-au fost de mare folos si m-am gandit sa recomand cu incredere mai departe. Le gasesti pe www.biolifecare.eu sau 07556066089, sunt 60 capsule 31, 99ron.Mult succes celor care au aceeasi problema.