| Girly97 a întrebat:

Am mers la domnul doctor Tiripa Iulian Laurentiu, medic ortoped din cauza unui incident si am facut o entorsa cu ligamente rupte. Mi-a dat tratament pentru doua saptamani dar dupa ce il termin trebuie sa ma intorc la control. Stie cineva programul dansului ca sa pot merge cand imi permite programul scolar si programul liber? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Informatiile si programarile se obtin de la fisierul spitalului "M.S.Curie". Daca nu te poti deplasa pana la spital, foloseste numerele de telefon : 021.460.42.60 sau 021.460.30.26--- cere interior 201(fisierul). Poti afla programul medicului respectiv(zile/ore de consultatie) precum si daca ai nevoie sau nu de o programare pentru controlul de dupa tratament.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce oras? Stii ca sunt cateva sute de persoane cu acest nume? Cand ai fost la el nu ai citit programul pe usa?

| Girly97 explică (pentru darrio2007):

Nu avea programul si nici ep reteta. Este din Spitalul Clinic pentru Copii "Marie Curie".

| Girly97 explică (pentru Girly97):

Din Bucuresti.

| darrio2007 a răspuns:

Nu am gasit nici un medic cu acest nume la ortopedie.Am cautat la Sp.Marie Curie.

| Girly97 explică (pentru darrio2007):

Nu-i nimic! Poate stiu altii. O sa mai astept raspunsuri si cel care va avea raspunsul cel mai bun va avea funda.

| darrio2007 a răspuns (pentru Girly97):

Ok.Insanatosire grabnica iti doresc!