| WayhaughtK a întrebat:

Am multa grasime pe fund.
Cum pot scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sport, foarte mult sport!

| sierra1 a răspuns:

Las-o așa, mulți se dau în vânt după un posterior bombat. Uită-te la cum arată Kim Kardashian, Beyonce,...

| Frank51 a răspuns:

Grasimea este distribuita egal pe toate partile corpului. Daca nu ai vreo boala rara, ai la fel de multa grasime peste tot. Solutia este sa slabesti.

| Peridava a răspuns:

Transfera-i lui @Maramara50. De doua zile ne bate la cap ca vrea grasime pe fund.

| Anabela777 a răspuns:

Prin genuflexiuni.

| Evelinmariaa a răspuns:

Foarte mult sport, mâncare sănătoasă și cel mai probabil și masaj anticelulitic

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Nu poti scapa doar de pe grasimea de pe fund deoarece nu poti slabi doar undeva laughing daca slabesti, slabesti pe tot corpul. Exercitii de cardio (exp: alergat, inot, HIIT) si incearca sa mananci sanatos.