| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Mai baieti si fetestraight face, am o problema care ma supara si pe voi va amuza, straight face sunt baiat si am un fund mare,sad mai ma supara foarte rau, cum sa scap de "bucile alea"? de firea mare sunt slab dar am fund mare (grasime)! cum as putea scapasad va rog supuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| MARIUS122 a răspuns:

Nu intotdeauna daca ai fund mare inseamna ca ai grasime, aceia nu poate fi grasime dar muschi (gluteali), si eu tot am fund mare si ce?laughing nu trebuie sa te complexeze faptul ca ai buci mari big grin o sa aiba de ce sa apuce prietena ta

4 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume explică:

Daca se poate si alte metode decat "regimul" ca nu e din acea cauza.

| Oanaand a răspuns:

Alerga. eu asa am scapat. :*

| NuAmGasitUnNume explică (pentru Oanaand):

Da vad ca esti fata, de ce ai vrut sa scapi de fund?

| Oanaand a răspuns:

Pentru ca sunt intr-un fel sportiva si aveam fundul prea mare si nu ma primeau fetele la handbal pentru ca alergam prea greu din cauza asta. si asa am inceput sa alerg in fiecare zi la stadion si pana acasa. Si asa am scapat de foarte multa grasime de pe fund.winking