| verolaurika a întrebat:

Am multe alunite pe fata, unele chiar foarte mari.as putea sa intru la academia de politie cu alunite pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce treaba au alunele de pe fata cu politia? niciuna doar studiile necesare sa le ai

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bun raspuns il poti primi chiar de la academie, poti sa dai un telefon. De asemenea poti intreba la politia din localitatea ta. Numai bine!

| sensesDelight a răspuns:

Da, sigur ca poti sa intri. Nu e nimic in neregula cu asta.
Iar daca vrei sa te asiguri, poti merge sa ti le scoti cu laserul. Nu e dureros si nu are efecte asupra tenului. Dureaza cam 5 minute si nu e foarte scump. Succes!

| patty32 a răspuns:

Normal ca daa :O
Nu are nicio legatura asta :O

| TrustMe a răspuns:

Da. cu siguranta. de ce nu ai putea.

adica nu e discriminare sau alceva nu?

succes. sper sa intrii

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu trebuie sa ai un spect placut ca sa intri la academie, ci sa fii buna in ceea ce faci acolo.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU vreau sa te dezamagesc, dar poate sa fie un inconvenient. Cunosc pe cineva care avea o alunita, de fapt un semn asa mai umflat, de 0. 5 cm langa ochi si a fost respins. Insa, totusi daca ma gandesc, alunitele, daca sunt asa mici, cum imi imaginez, nu cred sa fie probleme. Nu este un semn distinctiv batator la ochi.DEci...zic sa stai linistita! Academia de politie nu e MISS. Te-am pupat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli un raspuns bun, poti sa dai o fuga pana la inspectoratul de politie de la tine din judet, si vorbesti cu persoana care se ocupa cu cei care doresc sa dea la academie. ii spui ce problema ai, si ca doresti sa intrebi pe unul din doctorii care iti fac fisa medicala, acestia stiind mai bine decat oricine daca alunitele te vir deranja sau nu.

| Username.unknown a răspuns:

De ce n-ai putea?laughing