| Aldutssss31 a întrebat:

Am nascut acum 4 luni si de atunci obosesc foarte repede. Daca merg pe jos 5 minute deja obosesc si imi bate inima tare.Nu sunt in stare sa fac mai nimic ca mi se face rau.Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabigabytzzu a răspuns:

Folosiți calciu, magneziu, zinc zilnic și veți vedea schimbări

| Dana2103 a răspuns:

Posibila anemie dobandita in sarcina. Consuma alimente bogate in vitamina C

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Cu siguranță ceva sa întimplat după ce ai nascut, mergi luni la cabinetul medicului tau de familie sa i ti dea trimitere sa i ti faci toate analizele, numai după ce va iesii rezultatul analizelor vei afla clar ce anume ai, poate fi si vorba de diabet pe perioada sarcinii, dar acest lucru numai medicul il va descoperii, ar fi bine sa i ti faci si o electrocardiograma adică un EKG la inimă sa vezi cum stai, si tensiunea arteriala sa ti o iei la medic, pe timpul sarcinii nu ai avut nici o problemă? La cît timp după ce ai nascut au apărut problemele? Multă sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ti treaca scumpa mea. Te iubesc. Semnat admiratorul tau secret. Esti scumpa.