| rapid211 a întrebat:

De ceva timp am cateva probleme faceam atacuri de panica iar acum cand fac efort inima imi bate repede ....desi cand stau jos bate normal dar sunt intr-o permanenta stare de alerta ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Anxietate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posobil sa fii doar putin stresat. Totusi e bine sa consulti un cardiolog pentru a fi sigur ca totul este ok. Incearca sa fii mai relaxat si totul va fi bine!(poti sa mai mananci magneziu cu b6 ca te va ajuta). Sper ca ti-am fost de folos!

| Vladut650 a răspuns:

Du-te la doctor, faci sport?

| KraddyQ a răspuns:

Ai fumat legale?