| CopilașTembel a întrebat:

Am nasul infundat, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Daca ai un aparat de aerosol in casa poti face aerosoli, daca nu, poti sa-ti pui ser fiziologic in nas, nu mult si mai poti face infuzie cu ceai.

| CopilașTembel explică (pentru Leutzbv):

Multumesc,cu toate ca nu am folosit ce mi-ati spus, eu am inhalat aburul de la apa fierbinte cu sare si mi s-a desfundat nasul in 2 minute tongue.

| Leutzbv a răspuns (pentru CopilașTembel):

Felicitari!