| pavone a întrebat:

Am nevoie de un medic internist foarte bun din Bucuresti. Urgent! Ceva date de contact? Unde-l pot gasi, numar de telefon? Nici nu am timp de prea multe detalii, daca ma intelegeti ce vreau sa spun. Este pentru bunica mea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Dr. Dragos Dorin
CONTACT
021/318.05.22, int. 196.
Spitalul Universitar. Foarte bun medicul!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat