| Alexa_Adda_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent. Acum doua saptamani tatal meu primeste un apel de la bunica-mea care-l anunta ca trebuie sa ne ducem eu si cu tata la Bucuresti, sa luam ceva de acolo. (Un pat, un dulap, si etc) Tatal meu a ales sa mergem, cu un baiat care are o masina destul de incapatoare. tin sa spun ca are 23 de ani. Pe drum sa spun ca am schimbat vreo doua vorbe.Bun... Dupa o saptamana am vorbit cu acel baiat si pe Facebook, mi-a dat si numarul lui de telefon. am vorbit si prin mesaje de pe nr. mobilului, si eu m-am indragostit de el,adica inteleg e mai mare ca mine. si oricum el se tot foloseste de o fata pentru alte treburi daca ma intelegeti. Si acum fata aia s-a luat de mine, desi EL mi-a jurat ca nu mai Are nimic cu ea. Cel mai tare e. ca mi-a spus ca-i place de mine, ca ma iubeste si etc, dar nu stiu ce sa fac, sa stau cu el, sau nu. Ma gandesc si la ai mei, nu vreau sa-si faca o impresie proasta despre mine.Va rog orice sfat este bine venit. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

Hmm, imi imaginez ca nu ai mai mult de 14-15 ani.

Din partea lui foarte urat ca la 23 de ani se foloseste de inocenta unei copile si o amageste cu vorbe frumoase ca sa obtina favoruri de la ea.Plus ca ceea ce face este o lipsa de respect fata de tatal tau.

Esti la varsta la care esti curiosa, si vrei sa experimentezi, te simti magulita ca un baiat mult mai mare te curteaza, dar este cam nesimti si nu iti imagina ca acea fata de care vorbesti s-a luat degeaba de tine...cu siguranta are treaba cu el, au eventual o relatie si o minte tot felul de minuni.

Nu fi prostuta, esti mica si altceva decat sa te convinga sa ii cazi la pat nu prea o sa vrea.Din povestea ta reiese ca e chiar nesimtit.

| Alexa_Adda_2000 explică (pentru e1xtz):

Nu stiu daca tipa aia are o relatie cu el... sau nu cert, e ca aveti dreptate!
Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai sub 18 nu merge treaba cu el

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te iubeste dupa ce ati schimbat 2-3 vorbe? lol cati 14 anisori ai?

| Alexa_Adda_2000 explică (pentru suntserios):

N-are rost! Daca ma iei la misto puppy dog eyes!

| suntserios a răspuns (pentru Alexa_Adda_2000):

Pai ce te am luat la misto? doar ma amuzat teribil naivitatea ta

| SkyPilot a răspuns:

Daca ai 20 de ani, OK. Daca ai 14 nici nu te gandi! Vei deveni tu cea folosita pentru "alte treburi".

| Mieeez666 a răspuns:

14-15 ai tu.
El are 23.
Tu ce zici, ar merge treaba?
Poate se trezește ăla cu poliția la ușă, pedofilu'.