| Florin2121 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor si de multe sfaturi! Sa incep cu problema mea care am observato abia astazi, dupa mai multe zile de "manuela" pe pielea penisului am observat niste bubite mici si albe (Eu cred ca sunt de la sperma) si nu stiu ce sa fac, am incercat sa curat si nu prea am reusit si chiar nu stiu ce sa mai fac, cum sa scap de ele. Si chestia aia lipita de capul penisului si de piele este "ata" penisului? Va rog sa imi raspundeti urgent, nu stiu ce as putea sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mmmmmattta69 a răspuns:

Lasa laba *** pasarici

| Florin2121 explică:

Dau fundita + vot.