| Gicu123987123 a întrebat:

Deci cum sa zic cand eram mai mic de capul penusului era lipita pielea si acum mai am in unele locuri piele lipita dar nu stiu cum dar am reusit sa o dezlipesc pe unele parti si am observat ca capul penisului este egal intr o parte e mai lung si in alta e mai scurt o sa ramana asa permanent sau o sa isi revina in forma ei cum arata in general

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca practic este imposibil ca in aceasta privinta sa se poata oferi un raspuns care sa fie obiectiv, se poate doar presupune ca dupa ce glandul (capul penisului) va fi eliberat in totalitate de sub preputiu, s-ar putea ca in timp, glandul sa-si modifice forma si sa devina catusi de cat simetric. Nimeni nu este in stare sa-ti spuna in ce fel va evolua penisul tau in viitor. Sanatate!