| Eclipse98 a întrebat:

Am niste coji micute albe care inconjoara marginea penisului ( inelul penisului), este grav? pot face ceva ca ele sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru stabilirea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Dacă e nevoie, acesta te va trimite şi la medicul urolog...

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| DeathLord93 a răspuns:

Spalate varule e sloboz nu mori de la el ti ai dat drumu noaptea ce dracu ai facut rolling on the floor

| Eclipse98 explică (pentru DeathLord93):

Spre mirarea unor oameni ca tine, nu are treaba cu spalatul. Sunt multi oameni care patesc asa ceva.

| awspam a răspuns (pentru Eclipse98):

Nu il baga in seama, la el e prea mica sa ii dea importanta