| bogdy97bsi a întrebat:

Am niste noduli pe cap de marimea unui bob de mazare...stiti ce este? Este periculos?
P. S.
Am nodulii de acum un an cand am facut varicela...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi la medicul de familie si apoi eventual la un chirurg sa-ti scoata unul pentru examen histopatologic. Nu cred ca e grav, dar e mai bine sa vezi ce natura au.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la medicul de familie pentru investigatii.

| scumpikkk a răspuns:

Pentru binele tau mai bine ai merge la un medic si ia-i explica situatia, parerile noastre nu o sa te faca bine, insa doctorul o poate face, hai grabeste-te nu mai sta pe ganduri tongue