| Ayram_Eroma_S_Anaxor_1991 a întrebat:

este cineva care a facut operatie pentru noduli la sani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Prietenul meu a avut niste chisturi sebacee. Dar operatia nu este dureroasa, si nici nu dureaza mult

| Magdalena_Marc_Iulia_1993 a răspuns:

Tot pentru uşurarea tensiunii din sâni puteţi pune comprese cu ceai de salvie sau cu varză proaspătă, dată pe răzătoare. Se ţin pe zona afectată cel puţin zece minute.
De asemenea, e foarte important, atunci când vă confruntaţi cu noduli, să luaţi cu regularitate coenzima Q10, care are un rol esenţial în eliminarea toxinelor din corp. De asemenea, trebuie să luaţi vitamina B6, care este responsabilă, printre altele, cu echilibrarea fluidelor şi a hormonilor din organism.un sfat. sincer nu cunosc vreo persoana. dar pana la operatie iti poti alina durerea