| Babushka a întrebat:

Am niste pete rosii pe piept doar in zona aceasta nu ma manca nu ma ustura. sunt inestetice mi-au aparut cu 2 saptamana inainte... ce ar putea fi. nu le suport! Sunt mici si multe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un dermatolog şi un internist pentru investigaţii şi tratament de specialitate.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Mergi la dermatolog, de la noi nu se vad bine

| Jaqueline a răspuns:

Pot fi de la parfum sau ai facut o alergie de la un metal sau metrial anume, de exemplu un lant sau o bluza dintr-un material sintetic (cu aplicatii).

| liviutzu a răspuns:

Am patit-o si eu la fel! din cauza la parfum