| maraa_9303 a întrebat:

Am niste urme ramase de la niste cosuri.Imi puteti spune va rog cum as putea scapa de ele? Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trec singure cu timpul

| ShiNee a răspuns:

Cu ceai de papadie :p imbibi niste dischete cu cea isi le lasi pe fata vreo 15 min.mai cauta pe google 'metode naturiste pentru pete' sunt multe posibilitati :p

| Clever a răspuns:

Fond de tenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si cum arata aceste urme daca ai o varsta frageda atunci nu iti face griji vor trece daca nu o solutie ar fi peelingul chimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si cum arata aceste urme daca ai o varsta frageda atunci nu iti face griji vor trece daca nu o solutie ar fii peelingul chimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si cum arata aceste urme daca ai o varsta frageda atunci nu iti face griji vor trece daca nu o solutie ar fii peelingul chimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista laser Cutera ce poate acoperii astfel de urme. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la consultatie-tel 0744 589 433 mail anisoaraf@yahoo.com Kalina Medical Bucuresti Dr. Falca