| Dragoselgwns a întrebat:

Am o catea de rasa pitic are 2 ani nu am dat la caini dar ii curge laptele? ce fac.HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Ti-e frica ca se inmultesc catelusi?
in priumul rand trebuie sa te gandesti daca nu cumva a scapat ea pe la un catel in parc sau stiu eusi daca esti sigur ca nu, trebuie sa o duci la veterinar ca sigur e ceva inneregula... daca a scapat la catel asteapta un pic si in curand vei avea vreo 2 puisori de catei...

| Oktavian a răspuns:

Adereseazate medicului veterinar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il beilaughing:-p

| loredana99 a răspuns:

Trebuie sa lesi sa curga lapte! Poate merge!

| OvidiuNervosu a răspuns:

Tu nu ai dat-o, dar s-a dus ea singura
Peste ceva timp o s-a aiba puisorii