| kawaii69 a întrebat:

Buna tututor!
Cand eram mica, aveam cateva luni, am cazut din pătuț si mi-am spart buza superioara. Am facut o operatie, si in urma acesteia mi-a ramas o cicatrice, si de asemenea buza este putin umflata pe o parte.
Credeti ca se poatr rezolva cu o operatie estetica?
Daca da, unde imi recomandati sa ma duc?
Am 16 ani si chiar as vrea sa rezolv aceasta problema, chiar daca probabil, daca e posibil sa fie rezolvata, va trebui sa astept pana la 18 ani..nu cred ca am voie sa fac asa devreme, voi ce spuneți?
Nici mama nu are nici o idee despre ce ar trebui sa fac si unde sa merg.

Răspuns Câştigător
| Dobre_Adriana_1987 a răspuns:

Cu acordul tutelar, ai voie sa faci o astfel de interventie (acordul ambilor parintii, sau dupa caz, al unuia - cel care detine tutela).
De mers ai putea incerca la Medlife, au si sectie de chirurgie plastica.

| kawaii69 explică (pentru Dobre_Adriana_1987):

Multumesc mult, sper ca pot rezolva in vara.

1 răspuns: