| GeorgePiticul a întrebat:

Am o cicatrice pe fata facuta in urma unei lovituri cand jucam handbal, o fata m-a zgariat.Nu este mult timp de atunci, mai putin de jumatate de an.Este vreo posibilitate sa scap de ea? Si daca da care? Am incercat cu vitamina E, dar doar de 2 zile.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Incearca sa folosesti ulei de argan. Dar sa fie 100% pur, presat la rece. Dar sa stii ca dureaza, incearca sa-l aplici zilnic in locul cu pricina. Dar mai mult de 2 zile laughing E un proces lent, poate dura luni de zile, dar merita decat sa te alegi cu o cicatrice "draguta".

1 răspuns: